SHA1_Pass

SHA1_Pass

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 16 Systems

Kullanmak istediğiniz şifreleri en güvenli ve karmaşık şekilde hazırlamak için kullanabileceğiniz basit programlardan bir tanesi.

SHA1_Pass programı, bilgisayarınızda ya da internette kullanmak istediğiniz şifreleri güvenli ve karmaşık bir şekilde yaratabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz araçlardan bir tanesi. Bunu sağlamak için programa bir cümle giriyorsunuz ve bu cümle kullanılarak elde edilebilecek güçlü şifrelerden bir tanesi yaratılıyor.

Program herhangi bir şekilde şifre saklamadığı için, şifreleriniz yaratıldıktan sonra yok olacaktır. Bu nedenle bir yerde kullanacak olursanız güvenli bir şekilde saklı tutmayı ya da ezberlemeyi unutmamanız gerekiyor. Bu özellik sayesinde programa herhangi bir üst giriş şifresi girmeye de gerek kalmıyor ve karmaşık şifreniz gerçekten anonim kalıyor.

Dolayısıyla şifre yaratmak ve saklamak için bir program arıyorsanız yetersiz olan SHA1_Pass programı, sadece şifreleri hazırlamak isteyenlerin oldukça işine yarayacaktır. Herhangi bir şekilde internet bağlantısı kurmayan program, böylece internetten şifrelerinize yönelik olarak gelebilecek tehditlerden de etkilenmiyor ve şifrelerinizin internet üzerinden herhangi bir şekilde geçmemesi onları daha güvenli hale getiriyor.