Shake-it Alarm

Shake-it Alarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperCommon

Shake-it Alarm, sabahları uyanamama sorununuza çare bulacak olan eğlenceli bir alarm uygulamasıdır.

Birbirinden farklı özellikleriyle birlikte alarm uygulamaları arasında ön plana çıkan Shake-it Alarm, sizi uyanamama sorununuzdan kurtaracak. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Shake-it Alarm uygulaması sabahları daha dinç uyanmanızı sağlayabilir.

Akıllı telefonlarda standart olarak yer alan alarm uygulamalarını artık kimse sevmiyor. Standart uygulamaların yerine uygulama mağazalarında daha kullanışlı alarmlar mevcut. Shake-it Alarm uygulaması da bu alternatif seçeneklerden birisi. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Shake-it Alarm, sabahları uyandırma hizmetini sorunsuz olarak veriyor.

Sabah uyandığınızda alarmınızı kapatmak için artık telefonunuzu açmanıza gerek yok. Shake-it Alarm ile sadece telefonunuzu sallayarak alarmınızı kapatabilirsiniz. Aynı zamanda Shake-it Alarm, sadece sallama işleminin dışında farklı alarm kapatma yöntemlerine de sahip. Bunlar ise sesli kapatma ve dokunarak kapatma özellikleri olarak adlandırılıyor. Dilerseniz bu üç yöntemi her gün farklı şekillerde deneyebilirsiniz. Her gün farklı bir alarm kapatma özelliğiyle uyanmaya ne dersiniz?

Telefonunuzda fazla yer kaplamayan Shake-it Alarm'ı hemen şimdi indirin ve güne daha dinç başlayın!