Shims Any File Protector

Shims Any File Protector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • DOSYA BOYUTU 0.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Shims Any File Protector ile dosyalarınızı güvenli bir şekilde şifreleyebilirsiniz

Shims Any File Protector kullanıcılara dosya kilitleme konusunda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya şifreleme programıdır.

Eğer günlük hayatımızda kullandığımız bilgisayarı başka kişilerle paylaşıyorsak veya çocuklarımızın belirli programlara erişmesini engelleyerek ebeveyn denetimi oluşturmak istiyorsak dosya şifreleme işlemi bir ihtiyaç haline gelmektedir. Shims Any File Protector bize bu sorun için oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

Shims Any File Protector ile seçeceğimiz herhangi bir dosyaya şifre koruması ekleyerek bu dosyaya erişimi kısıtlayabiliyoruz. Bu sayede belli programlara, videolara, müziklere, oyunlara ve dökümanlara izinsiz erişimleri tamamen engelleyebiliyoruz. Shims Any File Protector ile dosya şifreleme işlemini gerçekleştirmek için yapmamız gereken programı çalıştırarak şifrelenecek dosyayı belirlemek ve ardından şifreyi belirleyerek "Encrypt" tuşuna tıklamaktır. Dosyalar üzerindeki kilidi kaldırmak için ise yine programı kullanıyoruz. Program ana penceresinde alt tarafta bulunan bölümde şifrelenmiş dosyayı tespit ederek seçiyoruz ve şifresini girerek "Decrypt" tuluna tıklıyoruz.

Shims Any File Protector yükleme gerektirmemesi açısından da artı puan kazanmakta. Bu sayede program kayıt defteri girdileri oluşturmuyor, sisteminizde çöp dosyalar yaratmıyor ve bu nedenle de sisteminizi yavaşlatmıyor.