Ship Finder Free

Ship Finder Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,537
  • DOSYA BOYUTU 9.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici pinkfroot limited

Kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Ship Finder ile dünya üzerindeki deniz taşıtlarını canlı olarak takip edebilirsiniz.

Ship Finder ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir gemi takip ve konum belirleme uygulamasıdır. Denizcilikle profesyonel veya amatör düzeyde ilgilenen kullanıcılar için en faydalı denizcilik uygulamaları arasında gösterebileceğimiz Ship Finder sayesinde dünya çapında hareket eden tüm gemileri haritada görüntüleyebilirsiniz.

40'tan fazla ülkede en popüler navigasyon ve denizcilik uygulamaları arasında gösterilen Ship Finder ile nerede olursanız olun denizde aktif olarak hareket eden gemileri dünya haritası üzerinde görüntüleyebileceksiniz.

Uygulama gerçek zamanlı olarak Otomatik Tanımlama Sistemi (AIS) özelliği sunuyor. Otomatik Tanımlama Sistemini kısaca tanımlamak gerekirse; deniz trafiğinde yer alan taşıtların tanımlama ve konumlama bilgilerini otomatik olarak toplayan donanım ve yazılım sistemidir. Bu sistem özellikle sis gibi görüş alanını kısıtlayan durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir ve denizcilerin herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmalarını engellemek üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Uygulamanın bu versiyonu başta da belirttiğimiz gibi ücretsiz olarak sunulmakta. Yer alan fonksiyonları yetersiz bulmanız halinde cüzi bir ücret ödeyerek fazladan özelliklere sahip olabilirsiniz.