Shutdown Monster

Shutdown Monster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 398
  • DOSYA BOYUTU 1.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ebiSoft

Shutdown Monster, bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilmeniz için farklı seçenekler sunan ücretsiz bir programdır.

Shutdown Monster, bilgisayarınızı o an yapmakta olduğu işlemler dolayısıyla kapatamadan evden çıkmanız gereken durumlarda sizlere yardımcı olacak olan ücretsiz bir otomatik bilgisayar kapatma programıdır.

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm farklı otomatik kapatma seçenekleri üst tarafta yer alan sekmeler altından kontrol edilebilmektedir.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza çıkan ilk sekme olan takvim sekmesi yardımıyla bilgisayarınızı hangi tarihte ve hangi saatte otomatik olarak kapatmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. İkinci sekme üzerinde yer alan geri sayım aracı yardımıyla da bilgisayarınızın ne kadar süre sonunda otomatik olarak kapanması gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında işlemci kullanımına göre otomatik kapatma, kolay kullanım için kısayol tuşları ve çok daha fazlası program içerisinde yer alan özellikler arasındadır.

Sonuç olarak gelişmiş özelliklere sahip olan bir otomatik bilgisayar kapatma programı olan Shutdown Monster'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.