SideSwype

SideSwype

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Radiangames

SideSwype, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici ve zorlu bir bulmaca oyunudur.

SideSwype, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici ve keyifli bir bulmaca oyunudur.

Popüler bulmaca oyunu 2048'de olduğu gibi oyun ekranı üzerinde yer alan blokları sağa, sola, yukarı ve aşağı kaydırarak eşleştirmeye çalışacağınız oyun, oldukça akıcı bir oynanışı sizlere sunuyor.

Farklı renkteki blokları sürekli olarak ekran üzerinde kaydırarak aynı renkte olanları eşlemeye ve yok etmeye çalışacağınız oyunda olabildiğince yüksek puanlar toplamalısınız.

Üçlü eşleme oyunlarına farklı bir hava katan SideSwype'ı öğrenmek ve oynamak oldukça kolay olduğu için her seviyeden mobil cihaz kullanıcısı tarafından sevilerek oynanmaktadır.

Almış olduğunuz yüksek skorları hem arkadaşlarınızla hem de diğer oyuncularla paylaşabileceğiniz oyunda, en yüksek skorları yaparak rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Benzersiz minimal grafikleri, eşsiz ses efektleri ve oyun içi müzikleriyle sizleri oldukça keyifli bir bulmaca oyununa davet eden SideSwyype'da kullanabileceğiniz 6 renkte farklı tema da sizleri bekliyor.