SignEasy

SignEasy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • DOSYA BOYUTU 27.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glykka LLC

SignEasy, masaüstü cihaza ihtiyaç duymadan belge imzalamanıza ve elektronik olarak göndermenize imkan sağlar.

İşiniz gereği belgelerle çok uğraşan bir insansanız SignEasy oldukça fazla işinize yarabilir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz SignEasy uygulaması, istediğiniz her yerden belge düzenlemeye imkan sağlıyor.

İş seyahati için yurt dışına çıktınız ama ofiste imzalamanız gereken bir dosya var. İşte bu sorunu sadece SignEasy çözebilir. Ofiste bulunan çalışanlarınız elektronik olarak size belgeyi gönderdiği taktirde SignEasy ile anında imzalama işlemini yapabilirsiniz. Üstelik hiç zorlanmadan. Oldukça basit bir tasarımı olan SignEasy, imza işlerinde herhangi bir zorluk çıkarmadığı gibi diğer basit belge düzenleme işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. İmza attıktan sonra dilerseniz belgenin tarihini düzenleyebilir, dilerseniz de bir başka ortağınıza imza atması için belgeyi tekrar gönderebilirsiniz.

Oldukça popüler olan .pdf ve .doc gibi dosya uzantılarını açabilen ve düzenleyebilen SignEasy, iş hayatında oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu arada imzaladığınız belgeleri SignEasy'e şifre koyarak koruma altında tutabilirsiniz. Şifreleme seçeneği sayesinde önemli belgelerinize sizden başka kimse erişemez.