SimpleMind Free

SimpleMind Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ModelMaker Tools

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir grafik çizme uygulamasıdır.

SimpleMind Free, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir grafik çizme uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi uygulamanın temel amacı zihin haritalama yani aklınızdakileri ekrana dökmek diyebilirim.

Bazen kafamızda o kadar çok düşünce oluyor ki, bunlar faydalı düşünceler olsa dahi karmaşadan dolayı farkedemeyebiliyoruz. Tam da bu yüzden insanlar beyin fırtınası yapmayı tercih ediyorlar ve bu sayede beynimizdekileri daha net görebiliyoruz.

SimpleMind da işte bu amaçla geliştirilmiş bir uygulama. Kafanızdakileri düzgün bir şekilde uygulamaya döktüğünüz anda fikirler, düşünceler ve duygular çok daha sağlam bir şekilde yerine oturuyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda bazı özelliklere kısıtlama getirilmiş fakat eğer uygulamayı profesyonel olarak kullanmayacaksanız, örneğin bir öğrenciyseniz ve ders çalışmak için kullanacaksanız ücretsiz versiyon size yetecektir. Eğer profesyonel bir çalışansanız da uygulamayı uygun bir fiyata tam versiyonunu indirip kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanması gayet kolay diyebilirim. Sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz her şeyi kolayca idare edebiliyorsunuz. Fakat yine de en yüksek verimi almak için telefon yerine tablet kullanmanızı öneriyorum.

Bununla birlikte geri alma, iler ialma, kes, kopyala, yapıştır, renkleri düzenle gibi diğer özellikler de uygulamada mevcut. Ayrıca sınırsız sayıda sayfalar boyunca zihin haritalaması yapma şansına da sahipsiniz.