Skype ChatBot

Skype ChatBot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,641
  • DOSYA BOYUTU 0.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Osman KALACHE

Skype kullanırken size mesaj yazanlara otomatik cevaplar verebilmek için bu bot uygulamasını kullanabilirsiniz.

Skype ChatBot programı özellikle Skype'ı sürekli olarak kullanmak zorunda olanların bilgisayar başında olmadıklarında otomatik cevaplar göndermelerini sağlayan küçük bir uygulama. Özellikle sürekli olarak size ulaşmak isteyen kişilerin bazı temel sorularına otomatik cevaplar ayarlayarak pek çok uğraştan kurtulabilir ve esas konu gelene kadar otomatik cevaplar verilmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu ayarlar sayesinde karşı taraftan gelmesini beklediğiniz cevapları belirleyebiliyorsunuz ve karşılığında hangi cümlelerin gönderileceğini yazıyorsunuz. Aynı zamanda karşınızdaki kişilerin bazı kelimeleri yanlış yazabileceklerini de hesaba katan uygulama, böylece yanlış yazılabilen mesajlara da cevap verme imkanını elde ediyor.

Uygulamada kendi fonksiyonlarınızı da girebiliyorsunuz ve bu sayede ne tip durumlarda ne tip tepkiler verileceğini belirleme şansınız oluyor. Skype ChatBot'un sahip olduğu özellikler kolay kullanılır arayüzü ve anlaşılır yapısı sayesinde sorunsuzca otomatik cevaplar göndermenize yardımcı oluyor.