Skype for Outlook.com

Skype for Outlook.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,946
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Skype for Outlook.com ile e-posta sayfanız üzerinden mesajlaşabilirsiniz

Skype for Outlook.com Microsoft tarafından yayınlanan, Outlook e-posta servisi üzerinde çalışmak üzere tasarlanmış resmi bir Skype eklentisidir.

Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz bir eklenti olan Skype for Outlook.com temel olarak bize internet tarayıcımız üzerinde Outllook e-posta hesabımız açıkken Skype bağlantılarımızla anlık mesajlaşma işlemini gerçekleştirme imkanı veriyor. Bu sayede Skype yazılımını indirmeden direkt olarak tarayıcımız üzerinden Skype bağlantılarımızla iletişime geçebiliyoruz.

Eğer kendi bilgisayarımızdan başka bir bilgisayarı kullanıyorsak ve bu bilgisayarda Skype yazılımı yüklü değilse Skype for Outlook.com bize pratik bir çözüm sunuyor. Skype servisinin kullanılamadığı durumlarda da işe yarayan Skype for Outlook.com bize iletişim kurmak için alternatif bir çözüm sunmakta.

Skype for Outlook.com ile anlık mesajlaşma işlemlerini gerçekleştirebildiğimiz gibi sesli arama yapabiliyoruz ve video sohbet başlatabiliyoruz. Eğer farklı cihazlarda arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmak istiyorsanız veya Skype yüklemelerinde veya Skype çalışması esnasında problem yaşıyorsanız Skype for Outlook.com'u pratik bir çözüm olarak deneyebilirsiniz.