SloPro

SloPro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 794
  • DOSYA BOYUTU 5.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sand Mountain Studios

SloPro uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda anında yavaş çekim videolar oluşturabilirsiniz.

SloPro uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak yavaş çekim ya da hızlı çekim videolar oluşturmakta kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Oldukça kaliteli efektler ve profesyonel görünen çekim imkanları barındıran uygulamanın arayüzü ve yapısı da kullanıcı dostu şekilde tasarlanmış.

Çektiğiniz videolar üzerinde ufak düzenlemeler yaptığınızda en baştan render almanıza gerek kalmıyor ve değişiklikler anında aktif hale geliyor. Tabii ki efektler ve hız değişiklikleri maalesef buna dahil değil.

Çekim anında bile hemen yavaş çekim moduna geçerek oldukça sinematik efektler yakalama şansınız da var. 1000 kareye kadar yavaşlatma sağlayabileceğiniz SloPro, böylece kısa filmlerinizde istediğiniz efektleri yakalamanıza da imkan tanıyor.

Cihazınızın hem işlemci hem de grafik işlemcisini kullanabilen uygulama, böylece çekimler ve düzenleme işlemleri sırasında en yüksek performansı gösterebiliyor. Uygulama içi satın alma sayesinde Pro versiyona geçiş yapabiliyor ve böylece videoyu cihaza kaydetme gibi opsiyonlara da ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümde maalesef sadece Facebook ve YouTube üzerinden paylaşarak videonuza erişme imkanınız var.

Kaliteli yapısı ve oldukça eğlenceli videolar sunabilmesi nedeniyle tüm okuyucularımızın faydalanabilecekleri bir uygulama olduğuna inanıyorum.