Smsexplorer.NET

Smsexplorer.NET

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 331
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Balaban Yazılım ve İletişim Hiz. Ldt. Şti.

Smsexplorer.NET ile toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz

Smsexplorer.NET toplu SMS gönderme konusunda kullanıcılara yardımcı olan kullanışlı bir programdır.

Kurumlar veya bireyler tarafından kullanılabilen program SMS gönderme işlemini oldukça kolay ve hesaplı bir hale getiriyor. İletmek istediğiniz mesajı program ile yazarak birkaç tıklama ile alıcılara iletebiliyorsunuz. Smsexplorer.NET bunun yanında toplu SMS işlemleri için kullanışlı seçenekler de sunmakta. Dilerseniz telefon defteri ve alıcı grupları oluşturabilmektesiniz. Toplu SMS gönderimi için olmazsa olmaz bir özellik olan bu fonksiyon sayesinde özel alanlar yaratabilir ve kişiselleştirilmiş mesaj gönderimi yapabilirsiniz.

Smsexplorer.NET ayrıca sahip olduğunuz ticari yazılımların veritabanlarına erişerek burada kayıtlı olan müşterileri , bakiye ve fatura bilgilerini tespit eder ve her müşteriye kendisine ait bakiye ve fatura bilgisini SMS olarka gönderir. Ayrıca Smsexplorer.NET ile ileri bir tarihe otomatik SMS gönderimi ayarlayabilmeniz de mümkündür.

Üyelik sistemine dayalı olarak çalışan Smsexplorer.NET ile toplu SMS gönderimi yapabilmek için üye olup kredi satın almanız gerekmektedir. Üye olmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://www.smsexplorer.com/uyeol.aspx