Soft4Boost Toolbar Cleaner

Soft4Boost Toolbar Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,049
  • DOSYA BOYUTU 14.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4Boost Toolbar Cleaner ile istenmeyen tarayıcı araç çubuklarından ve tarayıcı eklentilerinden kurtulabilirsiniz

Soft4Boost Toolbar Cleaner tarayıcı eklentisi kaldırma ve araç çubuğu kaldırma gibi konularda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır.

Bazı kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımıza isteğimiz ve bilgimiz dışında sızabilmektedirler. Bu kötü amaçlı yazılımlar tarayıcılarımızın varsayılan ayarlarını değiştiriken kendi arama motorlarını tarayıcı eklentileri yoluyla tarayıcımıza entegre ederler ve bu eklentileri normal yollarla kaldırmamızı engellerler. Aynı şekilde tarayıcı araç çubukları ekleyerek bu araç çubuklarının da kaldırılmalarını engellerler.

Eğer siz de bu tür bir kötü amaçlı yazılım saldırısına uğradıysanız tarayıcı araç çubuğu kaldırma ve tarayıcı eklentilerini temizleme için Soft4Boost Toolbar Cleaner gibi bir program kullanabilirsiniz. Soft4Boost Toolbar Cleaner normal yollarla kendilerini kaldırmamızı engelleyen kötü amaçlı yazılımların yüklediği eklenti ve araç çubuklarını bilgisayarımızı tarayarak tespit eder ve bu yazılımları kaldırır. Bu sayede internet tarayıcımızı eski haline döndürebilir ve çalışmalarımızı kesintisiz sürdürebiliriz.

Soft4Boost Toolbar Cleaner'ın Türkçe bir arayüz sunması kullanıcılarımız açısından oldukça beğenilecek bir özelliktir. Ücretsiz olarak sunulan program temaları desteklemektedir ve program arayüzünü 11 farklı tema sayesinde kişiselleştirebilmenize de olanak sağlamaktadır.