Song Buddy

Song Buddy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 338
  • DOSYA BOYUTU 1.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wide Angle Software

Song Buddy, en sevdiğiniz sanatçılar hakkında daha fazla bilgiye ve fotoğraf albümlerine ulaşmanızı sağlayan yararlı bir müzik rehberi programı.

Song Buddy, müzik severlerin keyifli bir şekilde kullanabileceğini düşündüğüm bir müzik rehberi uygulaması. Peki bu rehber ne yada neler yapıyor diye merak ettiyseniz, sevdiğiniz sanatçı ve şarkılar hakkında daha fazla bilgi almanızı ve aynı zamanda kendi müzik zevkinize göre yeni sanatçılar ve şarkılar keşfetmenizi sağlıyor diyebilirim.

Müzik rehberi olarak nitelendirilen programın Windows versiyonu dışında iOS uygulaması da mevcut. Tamamen ücretsiz olan program sayesinde şarkısını dinlediğiniz sanatçıların profillerine göz atarak onlar hakkında daha fazla bilgi alabilir, fotoğraf galerilerine göz atabilir ve albümlerinde bulunan diğer şarkıların demolarını dinleyebilirsiniz.

Tüm müzik bilgileri dışında sanatçıların konser bilgilerini de içeren uygulama içerisinde yabancı ve popüler sanatçılar bulunuyor.

Sadece dinlediğiniz sanatçı hakkında bilgiler almak dışında, kendi istediğiniz sanatçıları isimleriyle arayarak bulabileceğiniz program, bu sanatçıların ürettiği müzik türüne göre size yakın olabilecek diğer sanatçıları da önerir. Böylece sevdiğiniz bir müzik türüne ait yüzlerce yeni ve birbirinden güzel şarkıları kolayca keşfedebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olmasıyla birlikte kullanmak için herhangi bir kayıt yada hesap oluşturma işlemi gerektirmeyen program, aynı zamanda iTunes ile de eşlenebiliyor. Ücretsiz olarak sitemizden indirerek yeni müzik rehberinizle tanışın.