Songbird

Songbird

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,905
  • DOSYA BOYUTU 15.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pioneers of the Inevitable

İnternet tabanlı ve mobil uyumlu bir medya oynatıcısı olan Songbird ile video ve müzik listenizi çok rahat bir şekilde yönetebileceksiniz.

Songbird; Mozilla altyapısıyla kurulmuş internet tabanlı bir medya oynatıcıdır. Müzik arşiviniz için bir tarayıcı gibi çalışan program bu sayede internet üzerinden yaptığınız indirme dahil her türlü işlemi tek bir elden yürütmenizi sağlar. Yeni versiyonda geniş arşiv için kullanım kolaylığı ve daha hızlı filtreleme, hızlı arama, gelişmiş bellek yönetimi gibi özelliklere daha iyi bir MTPSync desteği ve daha iyi bir internet taraması gibi özellikler eklenmiştir.

Yeni özellikler ve geliştirmeler de getirilen Songbird ile MP3, FLAC, Vorbis gibi formatları tüm platformlarda kolayca açabiliyorsunuz. Ayrıca Windows'ta WMA ve AAC desteği de vardır. Birçok kısayol tuşu eklenen Songbird ile istediğiniz her türlü işlemi kısayol tuşları ile klavyeniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Programla akıllı bir playlist oluşturarak en sevdiğiniz şarkıcıların bilgilerine, fotoğraflarına, tur tarihlerine erişebilirsiniz. Songbird pek çok online müzik servisiyle entegre olarak tek bir alandan yönetim sağlar.

Performans iyileştirmeleri de yapılan Songbird ile artık medya dosyalarınızı çok daha hızlı bir şekilde program içine ekleyebilirsiniz.  Geliştirilmiş arama ve başlangıç özellikleri sayesinde de istediğiniz herşeye çok daha hızlı ve kısayoldan ulaşabilirsiniz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.