Soup Toys

Soup Toys

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66,084
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Souptoys Pty Ltd.

Masaüstünüzde rengarenk oyuncaklarla dolu bir oyuncak kutunuz olmasını ister misiniz? Soup Toys çocukların hayal güçlerini geliştirmek için hazırlanan bir yazılım olsa da yetişkinlerinde vazgeçemeyeceği çok eğlenceli ve ücretsiz bir

NOT: Soup Toys yayından kaldırılmıştır. Bu nedenle programı indirebilmek artık mümkün değildir. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz:
https://www.tamindir.com/windows/masaustu/eglence/

Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar, tahterevalliler gibi aklınıza gelen her tür oyuncak Soup Toys'ın içinde sizi bekliyor. Oyuncakları masaüstüne dökerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli oyuncaklara çocukların bayılacağı kesin, yetişkinler ise kendilerini oynamaktan alamayacaklar.

Soup Toys'un en şaşırtıcı tarafı kutunuzun içindeki oyuncaklarla yepyeni ve yaratıcı oyun setleri hazırlayabilmek. Hareketli ve sesli oyuncakların hepsi gerçek hayatta gördüklerimizle birebir aynı özelliklere sahip. Yani bir mıknatısla oynuyorsanız metal oyuncakları çekebilir, basket topunu saydırarak potaya atabilir veya atlı karıncaya koyduğunuz ağırlığa göre dönme hızının değiştiğini görebilirsiniz. Bu yüzden Soup Toys'da bulunan her oyuncağın kendine has özelliklerine göz atmak bağımlılık yaratabilir. Soup Toys özellikle çocukların hayal gücünü geliştirmek için geliştirilmiş. Kutunun içindeki pek çok oyuncak birleştirilerek farklı oyuncak mekanizmaları kurulabilir ve yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Masaüstünüzdeki her oyuncağın farklı sesler çıkardığını da hatırlatalım. Tabii ki bu sesler kapatılabiliyor. Soup Toys ile yarattığınız farklı oyun setlerini kaydederek saklayabiliyor ve istediğiniz zaman çıkarıp oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın sitesinden diğer kullanıcıların oyun setlerini indirerek yepyeni oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmek veya oyuncaklarla kaçamak birkaç saat geçirerek çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler için çok eğlenceli bir seçenek sunan Soup Toys masaüstünüzü lunaparka çevirecek.