Space Smasher

Space Smasher

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,739
  • DOSYA BOYUTU 38.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ilitia Technologies

Space Smasher ilginç bir Windows 8 oyunudur

Space Smasher uzayda geçen bir hikayeye sahip olan kaçış oyunu türünde bir Windows 8 oyunudur.

Space Smasher'da kahramanımız Number 7'nin maceraları konu alınıyor. Number 7 uzayda uzay gemisi ile yolculuk ederken uzayda serbest bir halde gezinen uzay taşlarına rastlamıştır. Number 7 bu uzay taşlarını atlatabilmek için büyük çaba sarfetmiş; fakat bu taşlar uzay gemisine isabet edince uzay gemisinin güç bataryalarına zarar vermişlerdir.

Bu durum üzerine Number 7'nin patronu Number 7'yi arayarak bu duruma bir son vermesini ve uzay taşlarından kaçarak görevini tamamlamasını ister. Biz de Numer 7'ye bu görevini tamamlamasında yardımcı oluyoruz. Bu işi gerçekleştirirken uzay taşlarından kaçmalı ve uzay gemimizin daha çok hasar almasının engelleyerek gücümüz bitmeden gidebildiğimiz en uzak noktaya gitmeliyiz. Fakat sıradan uzay taşları güç bataryalarımızı tükettiği gibi patlayan uzay taşları daha da çok güç kaybına sebep olmaktadır.

Space Smasher eğlenceli ve kolayca oynanabilen bir oyun. Oyunda taşlardan kaçmak için faremizi kullanıyoruz. Eğer oyunu Windows 8 tabletinizde veya dokunmatik cihazlarınızda oynayacaksanız oyun farklı bir keyif verecektir.