Speed Of Race

Speed Of Race

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,589
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Phoenix Game Studio

Speed Of Race açık dünya tabanlı bir yarış oyunudur

Speed Of Race ülkemizde faaliyet gösteren Phoenix Game Studios adlı bağımsız oyun geliştiricisi tarafından geliştirmekte olan bir yarış oyunu projesi.

Steam Greenlight üzerinde başarı kazanan Speed Of Race'in kısa bir süre içerisinde geliştirilmesinin tamamlanarak oyunculara sunulması bekleniyor. Bu süre boyunca oyuncular oyunu inceleyerek oyun hakkındaki yorumlarını ve görüşlerini belirterek oyunun geliştirilmesine katkıda bulunabiliyorlar.

Açık dünya tabanlı bu yarış oyununda Phoenix adlı kurgusal şehre konuk oluyoruz. Oyuncular araçlarını seçiyorlar ve bu şehre adımlarını atıyorlar. Polislerle dolu şehirde temel amacımız sürüş yeteneklerimizi kanıtlayarak şehrin en hızlı yarışçısı olmak ve kendi kurallarımızı koyarak polisi etkisiz bırakmak. Bu iş için adım adım yükseliyoruz. Yarışları kazandıkça aracımızı geliştiriyor, modifiye ediyor ve motorunu güçlendiriyor, kazandığımız parayla yeni ve daha hızlı arabalar satın alabiliyoruz.

Speed Of Race'te para kazanabilmek için meydan okumalara cevap vermemiz gerekiyor. Oyuncular bu meydan okumaları kabul edip yarışları kazandıklarında yeni araç ve modifiye seçeneklerinin kilidini açabiliyorlar. Oyun içerisinde farklı yarış modlarının yer alması da planlanıyor. Drift modu, klasik yarış modu, zaman karşı yarış modu, online yarışlar, hikaye modu ve serbest mod bu modlar arasında.

Speed Of Race, Unity oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor. Oyunun geliştiricisi Phoenix Game Studios bu oyun motorunun limitlerini zorlayacağını iddia ediyor. Ayrıca oyunun sanal gerçeklik sistemlerini desteklemesi de planlanıyor.