Spider Man APK

Spider Man APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,943
  • DOSYA BOYUTU 49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Spider Man APK, çizgi roman stili görselleri ile dikkat çeken yepyeni Örümcek Adam oyunudur. Marvel Spider Man Unlimited Türkçe dil seçeneğiyle sizlerle!

Spider Man Unlimited, çizgi roman havasının başarılı bir şekilde entegre edildiği yepyeni Örümcek Adam oyunudur. Hem telefon hem de tablette ücretsiz olarak oynanabilen ilk Örümcek Adam oyunu olma özelliğini taşıyan yapımda yine kahramanımızla kötüleri New York sokaklarından silmek için şehrin dört bir yanında geziniyoruz. Spider Man APK indirme seçeneğiyle sizlerle!

Spider Man APK İndir

Türkçe dil desteği ile gelen (Oyun içi diyaloglar altyazı, menüler ise Türkçe olarak hazırlanmış.) Marvel Spider Man APK Android oyununun görselleri daha çok çizgi roman takipçilerinin beğeneceği düzeyde hazırlanmış ki yapımcıların bu işi çok ta başarılı yaptığını oyuna daha geçmeden anlıyorsunuz. Görsellerin bu derece başarılı olmasının ardında Örümcek Adam filminin deneyimli yazarının olduğu belirtilmekte.

Gameloft tarafından geliştirilen Spider Man Unlimited APK, çizgi roman tarzı görsellerinin yanında basit ancak eğlenceli oynanışı ile de dikkatleri çekiyor. Hikaye modunda şehrin farklı sorunlarını çözeceğiniz onlarca görev yer alıyor. Green Goblin, Vulture gibi kötülerle karşı karşıya geleceğiniz görevlerde büyük kötülere ulaşıncaya kadar onlarca engel çıkıyor. Kimi zaman yuvarlanıyor, kimi zaman ağımızı atıyor, kimi zaman da önümüze çıkan ufak düşmanları pataklıyoruz.

Spider Man 1 APK oyunun kontrolleri de oldukça basit tutulmuş. Yol boyunca çıkan engelleri aşmak için parmağınızı çeşitli yönlerde kaydırmanız yeterli oluyor. Düşmanları yok etmek için de sürükleme hareketini kullanıyorsunuz ancak daha hızlı yok etmek istiyorsanız ekrana art arda dokunmanız gerekmekte. Zaten oyunun başlangıcında nerede nasıl davranmanız gerektiği gösteriliyor.

Ultimate Spider Man APK, aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı, grafikleri sizi eskilere götürecek harika bir yapım.