Spirit Stones

Spirit Stones

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Spirit Stones, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz destansı bir rol yapma oyunudur.

Spirit Stones, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri destansı ve sürükleyici bir rol yapma oyunudur.

Tüm dünyada binlerce oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunun oynanışı her ne kadar kolay gibi görünse de oyunda uzmanlaşmak gerçekten oldukça zordur.

Rol yapma oyunları içerisinde yer alan savaş sistemini bulmaca oyunları içerisinde yer alan eşleştirme sistemiyle birleştiren oyunda, savaşlar sırasında galip gelebilmek için aynı renklerdeki küreleri eşleştirerek saldırınızı yapmanız gerekiyor. Bu noktada stratejinizi en iyi şekilde belirleyerek güçlü saldırılar yapabilir ve rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Hem yapay zekaya karşı oynayarak görevleri tamamlayabileceğiniz hem de dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyunculara karşı PVP savaşları yapabileceğiniz oyun oldukça heyecanlı ve sürükleyici bir oynanışı sizlere sunmaktadır. Kazandığınız savaşlar ve başarılar sonucunda çeşitli ödüller kazanarak karakterinizi daha güçlü yapmak da tamamen sizin elinizde.

 

Arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, onlarla meydan okuyabilir ve haftalık olarak yenilenen liderler listesinde onların üzerinde yer almaya çalışabilirsiniz. Tüm bunların dışında arkadaşlarınızla birlikte Hellgate'e girerek tüm savaş yeteneklerinizi sergileyebilir ve farklı maceraları takım olarak tamamlayabilirsiniz.

Benzersiz özelliklere sahip farklı kahraman kartlarını toplayarak, bu kahramanlara takımınızda yer verebilir ve en iyi takımı oluşturmak için mücadele de edebilirsiniz. Hatta sahip olduğunuz kahraman kartlarını daha üst seviyelere yükseltebilir ve elinizde uygun kartlar olması durumunda kahramanlarınızın evrim geçirmesini de sağlayabilirsiniz.

Aksiyon, macera, bulmaca, kart ve rol yapma oyunlarının sahip olduğu özellikleri tek bir yerde sizlere sunan Spirit Stones, gerçekten oldukça etkileyici bir oyun olarak dikkat çekmektedir.