Spyglass

Spyglass

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 182
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Clockwork Engine

Spyglass, bilgisayarınızda bulunan klasörleri derinlemesine inceleyebileceğiniz ve eş dosyaları bulabileceğiniz yararlı bir programdır.

Spyglass, sabit diskiniz üzerinde yer alan tüm dosya ve klasörleri kolayca yönetmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Aynı zamanda klasörler içerisinde yer alan tüm dosyaların kapladığı alanı kullanıcılara istatistiksel grafikler yardımıyla da gösteren program kendi alanındaki yazılımlar arasında gerçekten fark yaratmayı başarmaktadır.

Windows Gezgini'yle entegre olarak çalışan program herhangi bir klasör veya dosyayı görüntüleyebilmeniz için destek de sağlamaktadır.

Farklı ve modern kullanıcı arayüzü tasarımıyla da dikkat çeken Spyglass aynı zamanda klasörler içerisinde yer alan eş dosyaları da bulabilmekte ve kullanıcıların silebilmesine olanak tanımaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile klasörlerinizi inceleyebilmek için yapmanız gereken tek şey istediğiniz klasörü sürükleyerek program içerisine bırakmaktır. Ardından Spyglass gerekli inceleme işlemlerini tamamlayarak sonuçları sizin için ortaya koyacaktır.

Bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri kolayca yönetebileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Spyglass'ı mutlaka denemenizi öneririm.