StarStaX

StarStaX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,528
  • DOSYA BOYUTU 21.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Markus Enzweiler

Yıldız ve gökyüzü fotoğrafçılığı yapmak isteyenler bu program sayesinde bütün gece çektikleri fotoğrafları birleştirebilirler.

StarStaX programı bilgisayarınızda bulunan iki veya daha fazla sayıdaki fotoğrafı birleştirmenizi ve tek fotoğraf haline getirmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir uygulama. Programın içerisinde bulunan boşluk doldurma özelliği sayesinde her iki fotoğraf arasında geçiş noktaları da yaratılabiliyor ve daha sonra bu ara fotoğraflar da eklenerek bir video elde edilebiliyor.

Yumuşak zoom, karanlık sahnelerin çıkarılması ve pek çok diğer farklı birleştirme seçeneği sayesinde uygulama resimlerini daha da ilginç hale getirmek isteyenler için uygun hale geliyor. Program özellikle yıldız ve gökyüzü fotoğrafçılığı yapanlar arasında çok popüler. Zira sahip olduğu fotoğraf birleştirme özelliği sayesinde bütün gece çektiğiniz gökyüzü fotoğraflarını daha sonra birleştirebiliyor ve gökyüzünde akan, hareket eden yıldız çizgilerini oluşturabiliyorsunuz.

Programın sahip olduğu kolay kullanılır arayüz sayesinde çözmekte pek zorlanmanız mümkün değil. Aynı zamanda sürükle bırak desteği ve internette aktif bir kullanıcı kitlesi olması sayesinde istediğiniz desteği kolayca bulabiliyor ve sorularınıza cevap alabiliyorsunuz.