Stellar File Repair

Stellar File Repair

kullanıcı

Stellar File Repair programı, bozuk veya hasarlı Microsoft Office dosyalarını, PDF belgelerini kurtarma ve onarmada en iyilerden biri.

Stellar File Repair, bozuk veya hasarlı Microsoft Office dosyalarını onarmak ve kurtarmak için kullanabileceğiniz programlardan biri.

Stellar File Repair İndir

Word, Excel, PowerPoint ve PDF dosyalarınızı açamıyorsanız ve bir hasar meydana geldiğini düşünüyorsanız, önemli belgelerinizi anında onarmanızı sağlayan Stellar File Repair uygulamasıyla tanışın. 4 adet gelmiş araca sahip olan bu yazılım paketinde DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, PPTM ve PDF dosyalarınızı orijinal dosyada değişiklik yapmadan onarmaya başlayabilirsiniz.

İşini ustalıkla yapan ve sizin için önemli olan belgeleri ve dosyaları onararak başınızı büyük bir dertten kurtaran uygulamada, hasarlı dosyalar parola korumalı olsa bile onarılabiliyor. Uygulamayı başlattıktan sonra yapmanız gereken şey, onarmak istediğiniz dosya kategorisini seçmek ve dosyayı yüklemek kadar kolay oluyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sürümde sadece dosyaları tarayabiliyor ve hasarlı dosyaları önizleyebiliyorsunuz. Onarım işlemini yapabilmek için 69 dolarlık bir satın alma yapmanız gerekiyor.

Bozuk Word Dosyalarını Onarma

Stellar Repair programındaki araç takımı, bozuk Word .doc ve .docx dosyalarını onarır ve orijinal biçimlendirmeyi koruyarak tüm dosya verilerini kurtarır. Microsoft Office onarma aracı, Microsoft Word dosyalarındaki her türlü bozulmayı düzeltir.

Bozuk Excel Dosyalarını Onarma

Stellar Repair programı, ciddi şekilde bozulmuş XLS ve XLSX dosyalarını onarır ve Excel çalışma kitabındaki her şeyi orijinal biçimini değiştirmeden kurtarır. Araç, tablolar, resimler, kullanıcı tanımlı grafikler, hücre yorumları, formüller, sıralamalar, filtreler gibi tüm Excel dosyası nesnelerini kurtarabilir.

Bozuk PowerPoint Dosyalarını Onarma

Stellar Repair, tek veya birden fazla PPT, PPTX veya PPTM dosyasını birkaç tıkla onarır. PPT dosyalarında standart onarım veya RAW onarım seçeneği sunar. PowerPoint onarım aracı, tüm bozuk sunum nesnelerini tüm öznitelikleri ve orijinal biçimlendirmeyle geri getirmenize yardımcı olur.

Bozuk PDF Dosyalarını Onarma

PDF dosyası onarımı, Office dosyalarını onarma programının bir başka önemli özelliğidir; harici depolama ortamında saklanan bozuk PDF belgelerini onarmanıza yardımcı olur. PDF dosyasındaki metni, yorumları, etiketleri, grafikleri vb. çıkarabilirsiniz.

Office Dosyalarını Toplu Olarak Onarma

Microsoft Office onarma programı, birden fazla bozuk dosyayı toplu olarak kolayca seçip onarmanıza yardımcı olur. Böylece aynı anda birden fazla belgeyi, PPT’leri, Excel tablolarını veya PDF dosyalarını rahat ve etkili biçimde onarabilirsiniz.

Onarılan Dosyaları Ön İzleme

Dosya onarım araç takımı, dosyaları belli bir konuma kaydetmeden önce onarılan Word, PPT, Excel ve PDF dosyaları verilerini ön izlemenize izin verir. Araç takımının ön izleme özelliği onarım sonuçlarının seçili dosyaların orijinal verileriyle eşleşip eşleşmediğini doğrulamanıza yardımcı olur.