Streetdust

Streetdust

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Can Kisagun

Streetdust uygulaması ile İstanbul'un önemli yerlerini, tarihi mekanlarını ve müzelerini keşfetme şansı buluyoruz.

Streetdust, iPhone ve iPad cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış kapsamlı bir şehir rehberi olarak tanımlanabilir. İstanbul'u keşfetmek isteyen herkes bu uygulama sayesinde daha önce hiç ziyaret etmediği yerlere gidebilir ve keyifli seyahatler gerçekleştirebilir.

Uygulamanın en iyi tarafı da gezmek için vasıta kullanmayan, yürüyerek seyahat eden kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş olması. Streetdust üzerinde sunulan haritalar ve bilgilendirici açıklamalar internetimiz olmasa dahi kullanılabiliyor. Veri paketimizi tüketmediği için uygulamanın sürekli açık kalmasının herhangi bir sakıncası yok.

Streetdust'ta İstanbul'un önde gelen merkezleri ve tarihi mekanları açıklamalarıyla birlikte sunuluyor. Bu sayede gezginler hem gerekli yönlendirmelere hem de gidecekleri yer hakkındaki bilgilere erişmiş oluyor.

Gidilen yerlere göre yeniden düzenlenen tavsiyeler sayesinde kullanıcılar tamamen kişisel bir seyahat deneyimi yaşama fırsatı buluyorlar. Kalabalık turlardan ve sıkıcı şehir rehberlerinden sıkıldıysanız veya İstanbul'u ilk kez ziyaret edecekseniz Streetdust ile benzersiz bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz.