SVG Cleaner

SVG Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • DOSYA BOYUTU 6.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SVG Cleaner Team

SVG dosyalarının içerisindeki gereksiz bilgileri temizleyerek dosyalarınızın çok daha temiz ve küçük boyutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

SVG Cleaner programı özellikle vektör çizim programları tarafından üretilen SVG görsel formatının içerisinde yer alan gereksiz elementleri temizlemek ve böylece dosyanın boyutunu azaltmak için kullanılabilecek programlardan bir tanesi. Bu gereksiz elementler dosyanın görsel kalitesi üzerinde bir iyileştirmede bulunmamalarına rağmen boyutu arttırdıkları için kesinlikle temizlenmeleri gerektiğini unutmayın.

Tüm bu gereksiz verileri temizlemek için programın gerçekleştirdiği iki tane işlev var. Bunlardan birincisi, dosyanın görüntülenmesinde herhangi bir etkisi olmayan tüm etkenlerin ortadan kaldırılması ve böylece gereksiz fazlalıklardan kurtulmak. İkincisi ise kullanılan element ve değerlerin daha kompakt hale getirilmesini sağlayarak onları sıkıştırmak.

Uygulamanın temizlik seçeneklerinde oldukça çeşitli opsiyonlar bulunuyor ve birden fazla çekirdekli işlemci kullananların tüm çekirdeklerini kullanabiliyor. Programı kullanarak temizlediğiniz SVG dosyalarının boyutlarının yüzde 10 ila 60 arasında ufaldığını siz de görebilirsiniz.