SX Blocker Suite

SX Blocker Suite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 417
  • DOSYA BOYUTU 6.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

SX Blocker Suite ile Facebook, Youtube ve benzeri siteleri engelleyebileceğiniz gibi web siteleri üzerinde gösterilen Google reklamlarını da kaldırabilirsiniz.

SX Blocker Suite, farklı web sitelerini ve sosyal ağları bloklamanın dışında, web reklamlarını kaldırabileceğiniz araçları ve USB portlarını bloklayabileceğiniz uygulamaları da içerisinde bulunduran geniş ve ücretsiz bir program paketidir.

Sistemi üzerinde tam anlamıyla kontrol sahibi olmak isteyen ve güvenlik konusunda tereddütleri olan her kullanıcının sahip olması gereken bir yazılım paketi olan SX Blocker Suite, gerçekten de içerisinde yer alan programlar nedeniyle oldukça kullanışlıdır.

Facebook Blocker ve Instant Youtube Blocker, kullanıcıların bilgisayarları üzerinden Facebook ve Youtube'a erişimi engellemek için kullanabilecekleri programlardır.

Simple Website Blocker ile kullanıcılar kendi belirleyecekleri sitelere bilgisayarları üzerinden erişimi rahatlıkla kesebilirler. Ayrıca Smart Windows App Blocker yardımıyla sisteminiz üzerinde çalışan uygulamalardan istediklerinizi bloklayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında Windows USB Blocker yardımıyla, USB portlarını klavye kısayol tuşları yardımıyla istediğiniz zaman kullanıma kapatabilir ve bilgisayarınızdan bu yolla veri sızdırılmasını engelleyebilirsiniz.

Web siteleri üzerindeki reklamları engellemek amacıyla hazırlanan Google Ad Blocker ile web siteleri üzerinde yer alan Google Adsense reklamlarını engelleyebilirsiniz.

Sonuç olarak tüm bu yararlı programları kullanıcılara bir paket halinde sunan SX Blocker Suite, güvenlik meraklısı kullanıcılar için gerçekten oldukça gelişmiş bir çözüm sunmaktadır.