TAPES

TAPES

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici qudan game

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

TAPES, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Aklınızı çalıştırdığınız zeka oyunu tarzı bulmaca oyunlarını seviyorsanız, TAPES'i de seveceğinizi düşünüyorum.

Bulmaca oyunu dediğimizde eskiden aklımıza gazetelerde çıkan bulmacalar geliyordu. Fakat artık mobil cihazlarda o kadar çok çeşitli ve farklı bulmaca oyunu var ki, bulmaca oyunu deyince kafamızda bir şey canlanmıyor.

TAPES de bulmaca dediğinizde kafanızda ilk anda pek bir şey canlandırmayan oyunlardan birisi. Bölüm bölüm ilerlediğiniz bir bulmaca oyunu olan TAPES, çeşitli renkli bantlarla oynanan bir oyun diyebilirim.

Oyun ilk bakışta öncelikle minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor diyebilirim. Gerçekten sade yapısı, göz yormayan pastel renkleri, oynaması kolay tarzı ile diğer her şeyi bırakıp sadece oynamaya konsantre olmanızı sağlıyor.

Oyunda temel amacınız ekrandaki renkli bantları, üzerlerindeki sayı kadar ilerletmek. Yani bir bantın üzerinde 6 yazıyorsa, onu 6 kez istediğiniz yönde ilerletiyorsunuz. Ayrıca bantları birbirinin üzerinden geçirebiliyorsunuz.

Oyun ilk bölümlerde kolay başlasa da ilerledikçe zorlaştığını göreceksiniz. Bu yüzden kafayı çalıştırmanız ve stratejik oynamanız gerekiyor. Eğer siz de bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.