Taps

Taps

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Russell King

Taps, sayılarla haşır neşir olduğunuz bir bulmaca ve beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Taps, sayılarla arası iyi olanların mutlaka denemesi gereken bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda sayıları eşleştirmeniz gerekiyor.

Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan Taps, basit oynanışı ve kurgusuyla ön plana çıkan bir bulmaca oyunudur. Minimalist bir atmosfere sahip olan oyunda 200'den fazla zorlu bölümün üstesinden gelmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla da mücadele edebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlarla da yarışma imkanı sunan oyunda en kısa sürede bölümleri tamamlamalısınız. Etkileyici sesleri ve grafikleriyle sürükleyiciliği bir hayli fazla olan oyunda rakamlardan oluşan bulmacaları çözmelisiniz. Rakam dizilerin eşleştirmek için en uygun kutucuğa dokunmalısınız. Düşünce gücü gerektiren Taps'ı mutlaka denemelisiniz.

Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Taps'da akıl gücünüzü de sonuna kadar kullanmanız gerekiyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Taps tam size göre diyebilirim. Taps oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.