Task Till Dawn

Task Till Dawn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 296
  • DOSYA BOYUTU 3.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oliver Matuschin

Bilgisayarınızda otomatik görev tanımlamaları yapmak ve raporlar almak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Task Till Dawn programı, bilgisayarınızı biraz otomatikleştirmek ve bazı görevlerin önceden belirlediğiniz kriterlere göre tamamlanmasını sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Bu belirtilen kriterler arasında tam olarak belirlenmiş tarihler yahut belli bir düzeni takip eden aralıklar yer alıyor. Böylece siz bilgisayar başında değilken bile yapılmasını istediğiniz görevler, açılmasını istediğiniz programlar gibi konularda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Belirlediğiniz görevler dilerseniz haftasonları, dilerseniz de haftaiçi çalışmak üzere ayarlanabiliyorlar. Aynı zamanda bir görev tamamlandığında sizi bilgilendiren program herhangi bir hata gerçekleşmesi halinde yine rapor sunabiliyor. Growl veya diğer servisler kullanılarak gerçekleştirilebilen bu bildirimler sayesinde bilgisayarınız uzaktayken bile neler gerçekleştiği konusunda bihaber kalmayacaksınız.

Aynı zamanda çok daha detaylı bir şekilde işlemlerin kriterlerini belirleyebiliyor, tamamlanan işlemlerin listeden tamamen otomatik olarak kaldırılmasını sağlayabiliyor, programın güncellemelerini otomatik olarak kontrol edebiliyorsunuz. ve proxy ayarlarını da destekleyen program uzaktan çalışmak isteyenlerin de işini görecektir.