Tayasui Sketches

Tayasui Sketches

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 803
  • DOSYA BOYUTU 31.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tayasui

iPad cihazınızda kolayca çizimler ve skeçler hazırlamak için bu ücretsiz tasarım uygulamasını deneyebilirsiniz.

Tayasui Sketches uygulaması, iOS işletim sistemli iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz çizim uygulamalarından bir tanesi ve diğer uygulamalara göre hem ücretsiz olması hem de oldukça detaylı, kolay kullanılır araçlar barındırması sayesinde öne çıkmayı başarıyor. Bir yandan yaratıcılığınızı konuşturmak, bir yandan da eğlenceli vakit geçirebilmek için uygulamayı denemeyi sakın unutmayın.

İçerisindeki onlarca farklı fırça sayesinde pek çok farklı çizim baskısını, açısını ve tepkisini almanız mümkün hale geliyor. Elinizi oynatma hızınıza göre oluşan bu çizimler olabildiğince doğal görünüyor. Fırçaların hepsinin uçları farklı şekilde hazırlandığından, çizim yönünüz de tabii ki ortaya çıkan sonucu değiştiriyor.

Uygulamanın arayüzü de temiz ve anlaşılır şekilde düzenlenmiş. 3D olarak hazırlanan ikonlara baktığınızda hangi aracın ne işe yaradığını direkt olarak anlayabiliyorsunuz. Menüler ve renk ayarları gibi diğer konular da deneyimsiz olanların dahi sıkıntı yaşamayacağı bir şekilde Tayasui Sketches'ta yer alıyorlar.

Hazırladığınız tüm çizimleri dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla çeşitli sosyal ağlar üzerinden paylaşabilir ve onları da eğlencenizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Ücretsiz olan çizim uygulamaları arasında en iyilerden birisi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.