TechCrunch

TechCrunch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 63
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AOL Inc.

TechCrunch'ın resmi Windows 8 uygulaması ile son teknoloji haberlerini çevrimiçi ve çevrimdışı okuyabilirsiniz.

Aylık 12 milyon tekil ziyaretçisi, 37 milyondan fazla da sayfa gösterimi ile dünyanın en çok takip edilen teknoloji web siteleri arasında yer alan TechCrunch’ın Windows 8 platformu için resmi uygulaması ile başlangıç aşamasındaki şirketler hakkında haberlere ulaşabilir, yepyeni internet ürünleri incelemelerine ve teknoloji haberlerine göz atabilirsiniz.

Başlangıç şirketleri, Silikon Vadisi, gadget’lar ve girişimciler hakkında içerik sunan popüler web sitesi TechCrunch uygulaması ile son çıkan teknoloji haberlerini masaüstü, dizüstü ve tabletinizden takip edebilirsiniz.

TechCrunch web sitesinin tüm içeriğine ücretsiz olarak erişebileceğiniz uygulamada haberlere yorum gönderme, haberleri sosyal ağlarda paylaşma, haberleri indirme (İnternet bağlantısı olmadan okumak için) özellikleri de bulunuyor. Ayrıca haberlerdeki yazıların boyutlarını büyütüp küçültebiliyorsunuz.

TechCrunch, teknoloji haberlerini birincil kaynaktan takip etmek isteyenlerin kesinlikle es geçmemesi gereken bir haber uygulaması.