Tenorshare Free WhatsApp Recovery

Tenorshare Free WhatsApp Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,422
  • DOSYA BOYUTU 21.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare Free WhatsApp Recovery ile silinen WhatsApp mesajlarınıza ulaşabilirsiniz

Tenorshare Free WhatsApp Recovery iOS cihaz kullanıcılarına silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme konusunda ücretsiz olarak yardımcı olan bir silinen WhatsApp yazışmalarını kurtarma programıdır.

WhatsApp normal işleyişinde arkadaşlarımız ile yaptığıımız yazışmalarda sohbet geçmişini otomatik olarak kaydetmektedir. Eğer şifreler, önemli numaralar gibi bilgilere anlık olarak ihtiyaç duyuyorsak sohbet geçmişlerine bakarak bu bilgilere anında ulaşabiliiyoruz. Fakat farklı nedenlerden ötürü sohbet geçmişi silindiğinde bu önemli bilgiler de beraberinde kaybolmakta.

Tenorshare Free WhatsApp Recovery bize bu önemli bilgileri ücretsiz olarak kurtarma imkanı sunuyor. Program ile WhatsApp mesajlarını 2 farklı durumda kurtarabiliriz. İlk olarak iOS cihazımızı bilgisayarımıza bağlayarak direkt olarak içindeki silinmiş haldeki WhatsApp yazışmalarını kurtarabiliyoruz. İkinci olarak ise iTunes'in bilgisayarımızda oluşturduğu yedekleme dosyalarında saklanan WhatsApp mesajlarını kurtarabilmekteyiz. 2. yöntem özellikle iOS cihazımızın bilgisayara bağlandığında iTunes tasrafından algılanmadığı, fiziksel hasara uğradığı veya çalınıp kaybolduğu durumlarda işe yaramakta.

Tenorshare Free WhatsApp Recovery her ne kadar yazışmaların yapıldığı kişileri listeleyebilse de sadece yazışma metinlerini kopyalamamıza imkan tanıyor. Tenorshare Free WhatsApp Recovery ile yazışmaların önizlemelerini görüntüleyebilir ve bu sayede kurtarmak istediğimiz yazışmayı daha kolay tespit edebiliriz.

Tenorshare Free WhatsApp Recovery iPhone 5S, 5C, 5 ve 4S, iPad 4, Air ve Mini, iPod Touch 5G gibi cihazlardan veri kurtarabilmekte.