Tenorshare iOS Data Recovery

Tenorshare iOS Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,345
  • DOSYA BOYUTU 18.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare iOS Data Recovery ile iOS cihazlarınızda yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Tenorshare iOS Data Recovery kullanıcılara Apple iPhone, iPad ve iPod cihazlarından silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

iOS cihazlarımızı kullanırken kimi zaman yanlışlıkla dosyalarımızı silebiliyoruz. Bilgisayardaki gibi bir geri dönüşüm kutusu olmadığından bu silinen dosyaları normal yollarla geri getirmemiz mümkün olmuyor. Ayrıca iOS güncellemeleri sırasında veri kayıpları da yaşanabiliyor. Bu tip durumlarda Tenorshare iOS Data Recovery bize çözüm sunan iOS 7 desteğine sahip bir yazılım olarak öne çıkıyor.

Tenorshare iOS Data Recovery ile iOS cihazımızı bilgisayarımıza bağlayarak yanlışlıkla sildiğimiz dosyaları kurtarabileceğimiz gibi rehber kurtarma, mesaj kurtarma, WhatsApp verilerini kurtarma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyoruz. Program aracılığıyla direkt olarak iOS cihazımız üzerinden veri kurtarabilir veya iTunes ve iCloud yedekleme dosyaları üzerinden dosya kurtarabiliriz.

Tenorshare iOS Data Recovery'nin güzel yönü unuttuğumuz bir şifreyle kilitlenmiş iOS cihazlardan veri kurtarmayı da mümkün kılması. Program farklı dosya türlerini destekliyor. Tenorshare iOS Data Recovery ile fotoğraf kurtarma, video kurtarma ve resim kurtarma gibi işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Tenorshare iOS Data Recovery genel olarak ele alındığında iOS cihazınız ile ilgili olarak birçok farklı kayıp dosya senaryosunda size yardımcı olabilen oldukça kullanışlı bir yazılım.