Tenorshare iPhone 5 Data Recovery

Tenorshare iPhone 5 Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 610
  • DOSYA BOYUTU 25.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare iPhone 5 Data Recovery ile iPhone telefonunuzdan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz

Tenorshare iPhone 5 Data Recovery kullanıcılara iPhone telefonlarından silinen dosyaları geri getirme ve yedekleme yapma konularında yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

iPhone telefonlarımızdaki dosyalar çeşitli sebeplerden ötürü silinebilmekte. Gerek cihazdaki donanımsal arızalar olsun, gerek yanlış yazılımsal işlemler olsun önemli verilerimiz saniyeler içerisinde kaybolabilmekte. Jailbreak işlemi sırasında yaşanan problemler, unutulan şifreler nedeniyle telefonun kilitli kalması gibi problemler de veri kayıplarına yol açabiliyor. İşte bu gibi durumlarda Tenorshare iPhone Data Recovery kullanarak kayıp dosyalarınızı tespit ederek geri getirebilirsiniz.

Tenorshare iPhone Data Recovery 3 farklı yöntem ile iPhone telefonlar üzerinden dosya kurtarabiliyor. İlk olarak bilgisayarınıza bağladığınız iPhone telefonunuz üzerinden direkt olarak dosya kurtarılabiliyor. İkinci yöntem bize iTunes yedeklerimiz üzerinden dosya kurtarma imkanı vermekte. 3. yöntem ise iCould yedekleri üzerinden dosya kurtarmayı mümkün kılmakta.

Tenorshare iPhone Data Recovery kurtarılacak dosyalar için önizlemeler de görüntüleyebilmenize olanak sağlıyor. Tenorshare iPhone Data Recovery kullanarak WhatsApp gibi mesajlaşma yazılımları tarafından depolanan dosyaları ve mesajları da kurtarabilmektesiniz.