Tenorshare WhatsApp Recovery

Tenorshare WhatsApp Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,390
  • DOSYA BOYUTU 30.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare WhatsApp Recovery ile Apple cihazlarınızdan silinen WhatsApp verilerini geri getirebilirsiniz

Tenorshare WhatsApp Recovery iPhone, iPad veya iPod gibi Apple cihazlara sahip kullanıcılara WhatsApp mesajlarını kurtarma ve WhatsApp kişilerini geri getirme konularında yardımcı olan bir silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programıdır.

Tenorshare WhatsApp Recovery size 2 farklı durumda yardımcı olabiliyor. İlk olarak Tenorshare WhatsApp Recovery kullanarak iOS cihazınızdan silinen WhatsApp yazışmalarını ve kişi listenizi geri getirebilmektesiniz. Bu iş için tek yapmanız gereken Apple cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak programı çalıştırmaktır. Program kaybolmuş haldeki WhatsApp verilerinizi otomatik olarak tespit etmektedir ve size listelemektedir. Bu işlem sonrasında kurtarmak istediğiniz verileri seçebilir ve dışa aktarabilirsiniz. Dışa aktarma seçeneği için XLS, XML, TXT ve VCF formatları desteklenmektedir.

Tenorshare WhatsApp Recovery'i kullanabileceğiniz ikinci durum ise Apple cihazınızın çalınması veya kaybolması durumudur. Eğer Apple cihazınızı kaybettiyseniz veya çalındıysa bilgisayarınızda depolanan iTunes yedekleme dosyalarınızdan WhatsApp verilerinizi kurtarabilirsiniz. Ayrıca jailbreak işlemi sonucu veya iOS cihazınızın farklı bir nedenden ötürü bilgisayarınızda tanınmadığı durumlarda da yine iTunes yedekleriniz üzerinden WhatsApp verilerinizi kurtarabilmektesiniz.