TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Matematik Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Matematik Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,067
  • DOSYA BOYUTU 1.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında tekrar yapılan mazeret sınavında 8. sınıf öğrencilerine sorulan Matematik dersi sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında Matematik soruları bölümünde yer alan TEOG Matematik soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Normal günündeki kötü hava koşullarından dolayı yapılan mazeret sınavında çıkan Matematik soru ve cevaplarını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek kendi kitapçığınıza göre verdiğiniz cevapları karşılaştırarak sonucunuzu görebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında Matematik dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.