TEOG 2014 Soru ve Cevapları - Tek Paket

TEOG 2014 Soru ve Cevapları - Tek Paket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 675
  • DOSYA BOYUTU 41.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerine yapılan sınava ait tüm derslerin sorularını ve cevaplarını ücretsiz indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8. sınıf öğrencilerine düzenlenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı dün ve bugün yapılan oturumlar ile tamamlandı. Her ders için sorulan çoktan seçmeli 20 adet soruyu yanıtlayan öğrencilerin verdikleri yanıtları kontrol edebilmesi için sınav soruları ve yanıtları MEB tarafından yayınlandı.

Sınava giren öğrenciler ve aileleri için hazırladığımız tek paketi sitemizde güvenli bir şekilde indirerek tüm soruları ve verdiğiniz yanıtları kontrol edebilirsiniz. Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İnkilap Tarihi, Fen ve Teknoloji ve diğer derslerin yer aldığı sınavda her dersin soruları için öğrencilere 40 dakika süre verildi. 2 gün süren oturumlar ile gerçekleştirilen sınava 1 milyonun üzerinde öğrenci katılım gösterdi.

Hem ülke genelinde hem de yurt dışında düzenlenen sınav ile birlikte ilk dönem sona erdi ve öğrenciler rahat bir nefes aldı diyebiliriz. Şimdi sıra geldi sonuçlara. Eğer TEOG'da sorulara verdiğiniz soruların yanıtlarını merak ediyorsanız hemen sizler için özel olarak hazırladığımız paketi indirebilirsiniz.

4 farklı kitapçık ile düzenlenen sınavın tüm soruları ve cevapları paket içerisinde yer almaktadır. Lütfen sınavda soruları yanıtladığınız sınav kitapçığı türüne göre cevaplarınızı kontrol ediniz.