TGH Icon Converter

TGH Icon Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 307
  • DOSYA BOYUTU 0.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Techy Geeks Home

TGH Icon Converter programı sayesinde kolayca programlarınız için hazır ikon dosyaları oluşturabilirsiniz.

TGH Icon Converter programı sık sık programlara veya diğer dosyalara ikonlar hazırlamak zorunda kalanların kullanabilecekleri kolay ve ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Temel olarak elinizdeki herhangi bir formattaki resmi direkt olarak ikon dosyasına çevirebilen program sayesinde işlemlerinizin oldukça hızlandığını siz de fark edebilirsiniz.

Jpg ve Png formatları için tam desteğe sahip olan program, ico formatına yapacağınız dönüştürmeleri anında gerçekleştiriyor ve zaman kaybetmenizi önlüyor. Tek yapmanız gereken hedef dosyayı seçmek ve daha sonra dönüştürme işlemini tamamlamak. 350 piksellik bir boyut limiti bulunuyor ancak daha büyük boyutlardaki ikonlar pek kabul edilebilir olmadığından bunun sizi rahatsız edeceğini sanmıyorum.

Convert butonuna bastığınızda alabileceğiniz ikon dosyası sayesinde artık kendi programlarınız için hazırladığınız ikon dosyalarını resim dosyalarından direkt olarak elde edebileceksiniz. Kolay kullanımı ve ücretsiz olması ile dikkat çeken program oldukça hedefe yönelik.