The Beggar's Ride

The Beggar's Ride

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 274.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bad Seed

The Beggar's Ride mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

The Beggar's Ride oyunculara güzel bir hikaye, görünüm ve oynanış sunmayı başarabilen bir mobil platform oyunu  olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan The Beggar's Ride'da bizi ilginç bir kahraman ve bir o kadar da ilginç bir hikaye bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı hiç de kahraman olmaya gönlü olmayan ihtiyar bir dilenci. İhtiyar dostumuzun macerası bir gün tesadüfen gizemli bir maske bulmasıyla başlıyor. Bu maske başta basit bir maske gibi görünse de kahramanımızın bütün dünyasını değiştiriyor. Farklı boyutlar arasında geçişin anahtarı olan bu maske yüzünden kahramanımız tamamen yabancı olduğu bir boyutta hapsoluyor. Buradan kurtulabilmesi için ise karşısına çıkan zorlu bulmacaları çözmesi gerekiyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı oluyoruz.

The Beggar's Ride'da kahramanımız kazandığı yeni büyülü güçler ile etrafındaki şeylerin yerini ve şeklini değiştirebiliyor. Khramanımızın bu yeteneğinden faydalanarak karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye ve bölümleri geçerek oyunu tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde birçok zorlu bulmacada yaratıcılığımızı konuşturmamız gerekiyor.

The Beggar's Ride'ın tatmin edici bir görsel kalite sunduğu söylenebilir.