The LEGO® Movie Experience

The LEGO® Movie Experience

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 167
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

The LEGO Movie Experience, ücretsiz olarak indirilebilen ve LEGO hayranlarına hitap eden eğlenceli bir uygulama.

The LEGO Movie Experience özellikle çocukların severek ilgilenecekleri bir iOS uygulaması. Eğlenceli bir yapım olan The LEGO Movie Experience içerisinde çok sayıda farklı türden içeriği barındırıyor. LEGO filminden galerilere erişebileceğimiz bu uygulama sayesinde çocuklar hem film ile daha interaktif bir ilişki içerisine girecek hem de eğlenceli vakit geçirecek.

Uygulamada bulunan içerikleri beş farklı ana başlıkta toplayabiliriz. Bunlardan bir tanesi yukarıda bahsettiğimiz film galerisi. İkincisi ise filmde yer alan karakterleri daha yakından tanıyabileceğimiz karakterleri tanı bölümü. Eğlence odaklı bir yapım olduğu için The LEGO Movie Experience'ta aynı zamanda herkesin severek oynayabileceği türden bir oyun da bulunuyor. Bulmaca oyunlarından hoşlananların bu oyuna bayılacağını düşünüyorum. Dördüncü başlığımız ise kendi figürünü yarat bölümü. Buradan kendi LEGO figürlerimizi oluşturabiliyoruz ve hatta arkadaşlarımıza bile gönderebiliyoruz. Sonuncu olarak ise uygulama içerisinden diğer LEGO uygulamalarını keşfetmemizi sağlayan uygulama keşfetme bölümü mevcut.

LEGO hayranlarının severek ilgilenecekleri bir uygulama olan The LEGO Movie Experience'ı iPhone ve iPad cihazlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Eğer siz de tam bir LEGO hayranıysanız bu uygulama sizi uzun bir süre meşgul edecektir.