The Long Tail

The Long Tail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexandre Passant

The Long Tail Spotify için ücretsiz online müzik filtreleme uygulamasıdır.

En çok kullanılan müzik streaming uygulamalarından Spotify için geliştirilen The Long Tail, kullanımı basit bir çevrimiçi müzik filtreleme uygulaması. Alıştığımız filtreleme uygulamalarından farkı ise, istediğiniz sanatçının en az dinlenen 50 şarkısını bulup getiriyor olması.

Başlangıçta neden işe yarasın diye düşündürebilecek uygulamanın getirisini müziğin sesini hiç kısmayanlar hemen tahmin etmiştir. Hepimizin sahip olduğu uçsuz bucaksız listelerden gün geliyor sıkılabiliyoruz. Bazen de sesine ve tarzına hayran olduğumuz sanatçıların en popüler şarkılarını dinleyip sonunda yeni şarkı arayışına geçiyoruz. Tam da o anda yardım eli uzatan The Long Tail, arattığınız sanatçının en az dinlenen 50 şarkısını sizin için filtreleyip getiriyor. Spotify'ın yeni API'si ile Polymer web platformu kullanılarak tasarlanan uygulamanın bir güzelliği de, tarayıcıdan oynattığınız şarkıyı masaüstüne getiriyor olması.

Yeni şarkı arayışında olan müzikseverlerin ve sıkı Spotify kullanıcılarının beğeneceğini düşündüğümüz uygulamaya bir şans vermenizi tavsiye ederiz.

ARTILAR

Yeni müzik arayışında olanlara yardımcı oluyor.

EKSİLER