The Room Three

The Room Three

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 953
  • DOSYA BOYUTU 539 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fireproof Games

The Room Three, Fireproof Games'in Android platformuna sunduğu ödüllü bulmaca oyunu ve Türkçe.

The Room Three, Fireproof Games’in seri haline gelen oldukça popüler bulmaca oyunu The Room’un sonuncusu ve Türkçe dil desteğiyle geliyor. Android platformunda da ücretli olarak karşımıza çıkan ödüllü bulmaca oyununda gezdiğimiz alanın genişletildiği, ipucu sisteminin geliştirildiği, birden fazla bitişin mümkün olduğu ilk göze çarpan yenilikler arasında.

Son derece detaylı hazırlanmış yüksek kalitede görsellerinin yanı sıra atmosfere girmemizi kolaylaştıran dinamik ses efektleri ve müzikleriyle sürükleyici bir bulmaca oyunu olan The Room’un üçüncü oyununda çok daha zor bulmacalarla karşılaşıyoruz. Etrafımıza dikkatlice bakıp yakaladığımız ipuçlarını bulduğumuz objelerle birleştirerek içerisinde bulunduğumuz loş aydınlatmalı odadan kaçmaya çalışıyoruz. Tedirgin şekilde, etrafımızı kollayarak ilerlediğimiz oyunda objeleri bulmamız başlı başına yeterli olmuyor. Onları detaylıca incelememiz gerekiyor. Odadaki her bir objeyi döndürme, inceleme ve yakınlaştırarak en ince detayına kadar inceleme şansına sahibiz.

Google Cloud save seçeneği sayesinde tüm cihazlarımızda kaldığımız yerden devam etme şansı sunan The Room 3, gerek üzerinde düşünülmeden geçilemeyen zorlu bölümleri, gerek sahneye göre değişen sesleri, gerek alternatif bitişler sunması, gerekse de Türkçe dil seçeneğiyle eksiksiz bir bulmaca oyunu. The Room serilerini oynamadıysanız dahi indirip denemenizi tavsiye ederim.