Think

Think

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 180
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici June Software Inc

Think, gerçek anlamda bulmaca çözme keyfini yaşayacağınız görseller ile hazırlanmış eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Think, ilk insanların işaretle anlaşmalarından yola çıkrak hazırlanan ve bu düşünme gücünü bugünde sergileyip sergileyemeyeceğimizi gösteren başarılı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

İçerisinde 360'dan fazla bulmaca barındıran oyundaki amacınız, resimler ile ifade edilmeye çalışılan kelimeyi anlayarak doğru tahmin etmek. Tekerli resimler ile başlayarak daha sonra çoklu resim ve kelimelere geçiş yapacağınız oyunda gerçek bir beyin jimnastiği yapabilirsiniz. Görsel düşünme gücünüzü arttırabileceğiniz Think oyununun tasarımı oldukça minimal ve modern.

Oyunculara yavaş yavaş görsel düşünme yeteneği kazandıran oyunda, gelişmiş bir ipucu sistemi bulunuyor. Resime bakarak kelimeyi tahmin edemediğiniz de size ufak ufak ipuçları vermeye başlamaktadır. Bu sayede kelimeleri tahmin edebilir hale geliyorsunuz.

30 farklı bölüm içerisinde bulunan 360 bulmacanın içerikleri popüler filmlerden ve kitaplardan alınmıştır. Oynayabileceğiniz en akıl dolu bulmaca oyunlarından biri olan Think'in oynanışını daha iyi anlamak için aşağıdaki tanıtım videosunu mutlaka izlemenizi öneririm. Oyunu beğenmeniz durumunda Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.