This Is My Jam

This Is My Jam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici This Is My Jam

Çevrimiçi bir müzik servisidir.

This Is My Jam, çevrimiçi müzik dinleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir müzik servisidir. Çok orijinal bir fikir üzerine kurulmuş olan servis, pek çok popüler gazete ve web sitesi tarafından da çok olumlu yorunlar almış.

Bu servisi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği size tek bir şarkı seçme imkanı tanıması. Yani bir seferde tek bir şarkıyı seçebiliyor ve benim şarkım bu diye işaretleyip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Zaman zaman hepimizin aklına takılan ve haftalarca tekrar tekrar dinlediğimiz şarkılarımız oluyor. This Is My Jam de bu fikir üzerinden geliştirilmiş bir servis. Sürekli olarak dinlediğiniz bu şarkıyı kendi şarkınız olarak seçiyorsunuz ve 1 haftalığına sizin oluyor.

Aynı şekilde servis üzerinden diğer insanların seçtiği şarkıları da keşfedebiliyorsunuz. Kaç kişinin bir şarkıyı seçtiği de yine altında yazıyor. Bu şekilde müziklerini beğendiğiniz kişileri takip edebiliyor ve onların şarkılarını dinleyebiliyorsunuz.

Keşfet seçeneği ile o hafta seçilmiş bütün şarkıları görebiliyor ve yine geçmişte seçilmiş olan şarkılara da göz atabiliyorsunuz. Enteresan bir servis olan This Is My Jam ile hiç duymadığınız şarkıları keşfedebiliyorsunuz.