Tweet Automator

Tweet Automator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,394
  • DOSYA BOYUTU 0.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici jan1024188's software

Twitter kullanıcıları için çok etkili bir araç olan Tweet Automator ile Twitter hesabınızı takip edenlerin sayısı günden güne artacak.

NOT: Program indirme adresi, üreticiye bağlı sebeplerden ötürü indirme işlemini gerçekleştirememektedir.

Sosyal medyanın en hızlı yükselen ağı Twitter'da pazarlama yapmak için desteğe ihtiyacınız varsa kullanımı kolay ve etkili bir araç olan Tweet Automator size yardımcı olacak. Şirketiniz veya kendi Twitter hesabınızla hitap ettiğiniz ilgili kitleye kısa sürede erişmek çok zaman ve emek gerektirir. Bu yönetimi Tweet Automator'a bıraktığınızda ise binlerce kullanıcıya Tweet'lerinizi gece gündüz ulaştıran ve yeni kullanıcılar bulmanızı sağlayacak bir çalışanınız olacak.

Hitap ettiğiniz kitleye erişebilmeniz için programın size önerdiği basit işlemleri yapmanız gerekiyor. Programın en önemli özelliklerinden biri önerdiğiniz etiketlere uygun kullanıcılar bulabilmesi. İçeriğinizle ve ulaşmak istediğiniz kişilerle alakalı gördüğünüz anahtar kelimelerinizi giriyorsunuz. Program bu anahtar kelimelere uygun kullanıcıları size listeliyor. Dilerseniz bu kullanıcıları listeleyebilir veya "Autofollow" özelliğiyle hepsini tek bir tıklama ile takip etmeye başlayabilirsiniz. Programın coğrafi filtreleme özelliği sayesinde sadece belli bir bölgedeki kullanıcılara ulaşmak ta mümkün. Tweet Automator'un klonlama özelliği ise özellikle pazarlama anlamında çok etkili bir araç. Ulaşmak istediğiniz kitlenin takip ettiği bir kişinin tüm takipçilerini klonlayabilirsiniz. Bu sayede işinizle çok yakından ilgilenecek pek çok kişiye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm bunlar dışında programla otomatik tweet göndermeniz de mümkün.  Göndermek istediğiniz tweet'lerinizi ve gönderilmesini istediğiniz zamanı seçerseniz program sizin için tweetlerinizi yayınlar.

Pazarlama yöntemlerinin tamamen sosyal ağlara kaymaya başladığı bir dönemde desteğe ihtiyacı olan herkes için etkili bir araç olan Tweet Automator'u düzenli kullanarak binlerce takipçiye kavuşmak hayal değil.