twhirl

twhirl

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,905
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici twhirl

Twitter ve FriendFeed sosyal ağları sürekli kullanıyorsanız bu ağlar için geliştirilmiş olan ve Adobe Air teknolojisi sayesinde hem Windows'ta hem de Mac işletim sistemlerinde çalışabilen ücretsiz bir masaüstü aracı olan twhirl ile bu sos

Adobe Air platformunda çalışan bir masaüstü uygulaması olan twhirl ile Twitter, FriendFeed, identi.ca, laconi.ca gibi sosyal ağları internet tarayıcısına gerek kalmadan kontrol edebileceksiniz. FriendFeed'deki başlıklara yorum yazabilecek, Twitter hesabınızı yöneterek yayın yapabilecek veya Twitter'ın açık kaynak kodlamalı hali olan identi.ca ve laconi.ca hesaplarınızı da kontrol altında tutabileceksiniz.

İnternet üzerindeki birçok işlemi tarayıcılar üzerinden halletmek bu tarayıcıların çoğu zaman kilitlenmesine ve iş göremez hale gelmelerine sebep oluyor ancak bu tür Adobe Air platformunda çalışan küçük ve ücretsiz masaüstü uygulamaları sayesinde sosyal ağ hesaplarınızı masaüstünden kolayca takip edebilir ve internet tarayıcısı gereksiniminiz azaltabilirsiniz.

Önemli! Yazılım Adobe Air uygulaması ile çalıştığından Mac veya Windows işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Adobe Air platformunu indirmek için buraya tıklayın.