Thug Life Photo Editor

Thug Life Photo Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 325
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dovahkinz

Thug Life Photo Editor mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf editörüdür

Thug Life Photo Editor eğer kendi hazırlayacağınız fotoğraflarla Thug Life akımına katılmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil fotoğraf düzenleme aracı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uygulama olan Thug Life Photo Editor kullanıcı dostu arayüzü ile birkaç adımda Thug Life fotoğrafı yapma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz uygulama içerisindeki kamerayı kullanıp Thug Life öğeleri ekleyeceğiniz fotoğrafı çekebilir, dilerseniz fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğrafları seçerek onların üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Thug Life Photo Editor ile fotoğraflarınızın üzerinde farklı Thug Life gözlüklerinden birini ekleyebilir, Thug Life ile uyuşan özel yazı tiplerine sahip yazılar yazabilir, Thug Life şapkaları zincirleri, atkıları ve çeşitli aksesuarları ekleyebilirsiniz. Fotoğrafa ekleyeceğiniz öğeyi seçip fotoğrafa yerleştirdikten sonra yerini ve boyutunu değiştirip öğeyi döndürebiliyorsunuz. İşlemler tamamlanınca hazırladığınız fotoğrafı mobil cihazınıza kaydedebilmeniz veya uygulama içinden direkt olarka Facebook, Twitter veya WhatsApp gibi kanallar üzerinden paylaşabilmeniz mümkün.