Ticket Türkiye

Ticket Türkiye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,801
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Edenred Kurumsal Çözümler

Ticket Türkiye, Ticket kart sahiplerinin kartlarında kalan bakiyeyi kontrol ederek kartlarını kullanabilecekleri yerleri gösteren resmi ve ücretsiz bir Ticket uygulaması.

Ticket Türkiye apk indir, iş yerlerinin çalışanlarına sunmuş olduğu Ticket Restaurant kartın kullanımı ile ilgili bilgileri sizlere sunan ve bunun dışında pek çok ekstra bilgi veren resmi Android Ticket uygulaması. Hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Ticket Türkiye apk yükle Türkçe dil desteği ile kullanılıyor. Android kullanıcıları tarafından olumsuz değerlendirilen yardımcı program kullanıcılarına kartlarındaki bakiyeyi sorgulama imkanı da veriyor.

Ticket Türkiye Apk Özellikleri

  • Bakiye kontrol,
  • Ücretsiz,
  • Türkçe,
  • Android ve iOS sürümler,
  • Sade bir arayüz,

Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yükledikten sonra hesap oluşturup giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ticket kartınızın kullanımı uygulama üzerinden takip etmeye başlayabiliyorsunuz.

Sadece Ticket Restaurant kartınızın kontrolünü sağlamak amaçlı kullanmayacağınız uygulama aynı zamanda kartı kullanabileceğiniz yakındaki tüm restorantları size uzaklıklarına kadar göstererek yardımcı oluyor. Örneğin iş yerinizin yakınında bulunan çok güzel bir mekan olduğunu ve sizin bundna haberiniz olmadığını düşünürsek, bu mekanı uygulama ile keşfedebilmeniz mümkün.

Kafe ile restorant harcama noktalarını gösteren Ticket Türkiye uygulaması bu kafe ve restorantları mutfaklarına ve size olan uzaklıklarına göre filtreleme seçeneği de sunuyor.

Kartınızı kullandığınız tüm kafe ve restorantlara uygulama üzerinden puan vererek diğer Ticket Restaurant kart kullanıcılarının da gittiğiniz mekanlar hakkında önceden bilgi edinmesini sağlayabilmeniz uygulamanın en önemli artılarından bir tanesi.

Ticket Restaurant dışında Ticket Business Fuel kartınızın ile yapılan harcamaları ve bakiyesini de uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.

Ticket Türkiye Apk İndir

Size en yakın olan Petrol Ofisi şubesini ve dilerseniz nasıl gidebileceğinizi harita üzerinden gösteren uygulama, tüm Ticket Restaurant kart sahiplerinin kullanması gerektiğini düşündüğüm bir uygulamaRed Club ile sunulan avantaj ve kampanyalar hakkında da sizi bilgilen Ticket Türkiye uygulamasını ücretsiz olarak indirip yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.