Tiny Hoglets

Tiny Hoglets

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

Tiny Hoglets, Android cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz son derece eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Tiny Hoglets, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun bizlere Candy Crush benzeri bir deneyim sunuyor.

Oyuna girdiğimizde bizleri son derece renkli bir arayüz karşılıyor. Açıkçası hem grafik modellemelerinin kalitesi hem de çizimlerde tatlı renklerin kullanılması beğenimizi kazandı. En nihayetinde bu oyun her yaştan oyunsevere hitap ediyor ve tasarımının da bu gerçeğe göre yapılması gerekiyor. Neyse ki yapımcılar bu kurala uyarak ortaya iyi bir oyun çıkartmışlar.

Oyundaki temel amacımız, herkesin de bildiği gibi aynı türden meyveleri yan yana getirerek puanlar toplamak. Karnı aç kirpilerin meyvelere ulaşmasına yardım ettiğimiz oyunda bu amacı gerçekleştirebilmek için en az üç olmak üzere benzer meyveleri yan yana getirmemiz gerek.

Tiny Hoglets'te her bölüm farklı bir tasarıma sahip. Bu da oyunun bir süre sonra monoton hale gelmesine engel oluyor. Diğer eşleştirme oyunlarında gördüğümüz bonuslar aynen bu oyuna da aktarılmış. Bu bonuslar bölümlerde topladığımız puanları hatırı sayılır ölçüde artırıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Tiny Hoglets, bulmaca ve eşleştirme türü oyunlar denemekten keyif alan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.