Tiny Warriors

Tiny Warriors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Tiny Warriors oyunuyla Android cihazlarınızdan sevimli kahramanlarımızı renkleri eşleştirerek kurtarmaya çalışıyoruz.

Tiny Warriors, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında keyifle oynayabilecekleri renk eşleştirme oyunlarından birisi olarak karşımıza çıktı. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan ve oldukça renkli bir yapıya sahip olan oyun, içerisindeki sevimli karakterlerle birlikte onları tutuldukları hapishaneden kurtarmamızı bizden istiyor.

Toplamda 5 adet özel karaktere sahip olan oyun, karakterlerimizin sanal bir hapishaneye düşmelerini konu alıyor ve onları hapishaneden kurtarmak için renkli taşları eşleştirmemiz gerekiyor. Eşleştirilen taşlar sayesinde engeller ortadan kalkıyorlar ve böylece özgürlüğe bir adım daha yaklaşıyoruz. Her bir karakterin kendine özgü güçlerinin ve yeteneklerinin olması ise renk eşleştirmeleri sırasında yaratıcı yollar izlemenize yardımcı oluyor.

İlk bölümlerde oldukça kolay bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu düşünmeniz muhtemel. Fakat bölümler boyunca ilerledikçe sizi oldukça zorlayacak yapıdaki bulmacalar karşınıza çıkacak ve bu nedenle giderek daha düşünceli bir şekilde oyunu sürdürmeniz gerekecek. Bölümler süresince elde ettiğiniz puanlar ise hem ödüller almanızı hem de adınızı yüksek skorlara yerleştirmenizi sağlayacak.

Oyunun grafik ve ses öğelerinin anlaşılır, renkli ve göz alıcı bir şekilde düzenlenmiş olmaları sayesinde keyfinizin olabildiğince yüksek olacağını düşünüyorum. Oyundaki karakterlerimiz de sevimli görünümlerde hazırlanmışlar ve oyun esnasında çeşitli animasyonlarla deneyimimizi renklendirebiliyorlar.

Yeni bir renkli taş eşleştirme ve patlatma oyunu arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.